Diskuse

Chcete li se mnou diskutovat, 

  Z vašich dopisů:


Marie

Ráda bych napsala svoje skromné myšlení a velkou pochvalu této kartářce. Já jsem jedna ze zástupů lidí, která kartářku Belindu využívá vždy, když potřebuje.... čili skoro pořád....Nejenom že mi vyloží karty ale je i moje osobní psycholožka a dobrá kamarádka, která má pro mne vždy dobře míněnou radu a velké porozumění z pohledu člověka ....který má už  velké - jak dobré, tak bohužel i ty smutné zkušenosti se života. Vždy umí utěšit a porozumět. A někdy stačí jen pár slov a je Vám líp.
Přesto, že některé její výklady jsou hodně tvrdé a na tělo, ale vesměs pravdivé, například výklad milenky mého nevěrného muže, nejdřív jsem nevěřila, ale po pár měsících se ukázalo, že měla ve všem pravdu, jen já měla zavřené oči kvůli třem dětem, které jsme si spolu pořídili.
Ale i ty dobré věci se strefila úplně přesně.....že svoje nejkrásnější období zažiji až za 3 měsíce v Prosinci 2020.......to jsem byla naštvaná, že až tak za dlouho......ale vyplatilo se na to počkat!
Vřele doporučuji tuto kartářku nejde jí jen o peníze, vždyť její ceny jsou jedny z těch mírnějších, ale jde jí o kvalitu, a o dobře odvedenou práci a její dobrý pocit, že mohla být někomu nápomocná a to sami pocítíte a je to moc příjemné.
Bůh ti žehnej Belindo a děkuji.
Marie

Odpověď:

Oooooo, Maruško moc děkuji, velká pocta pro mě, dala jsi si opravdu práci s tou pochvalou. Jsem moc ráda, že se Ti dobře daří.
I tak vím, že se mi brzy ozveš, protože na mě začínáš být závislá :))) Vše jen v dobrém.
Přeji, ať Ti štěstí, které nyní prožíváš, vydrží co nejdéle, užívej života a važ si dobrých časů.
Ještě jednou děkuji, mám radost.

Jitka

Dobrý den,ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh, který začal před 29 lety. Tehdy jsem se vdala. Během 6 let se nám narodili 2 synové . Manžel se vždycky rád napil, ale byl v pohodě. Po 9 letech se to zvrtlo. Začalo to nenápadně, padla první facka, potom omluva,kytky a dlouho klid. Pak se to začalo stupňovat a nakonec jsem se bála každého víkendu. Manžel neuvěřitelně žárlil. Kontroloval mě jak mohl, i co si oblikam za spodní prádlo. Každá dovolená byl ocistec, celou ji prochlastal. O jeho agresivitě ani nemluvím. Zkrátím to,po dlouhých 18 letech jsem našla odvahu odejít. Vlastně utéct, už mi šlo skoro o život. Letos nás konečně rozvedli. Celou tu dobu jsem trpěla psychickými problémy, ani po rozvodu se mi neulevilo. Protože věřím na věci mezi nebem a zemí, léčitelství, karty, anděly, tak mě napadlo, že se zeptám nějaké kartářky, jak to se mnou dopadne. Náhodou (nejspíš to náhoda nebyla) jsem narazila na stránky pani Belindy. Zaujala mě i hypnóza. Můžu říct, že nic úžasnějšího jsem dlouho nezažila. Nepoznala jsem nikoho jako Belinda. Kdyz jsem se jí svěřovala, rozuměla mi, věděla přesně, co jsem prožívala, co cítím, jak mi je. Po hypnóze se začaly dít zázraky. Jinak to nazvat nemůžu. Neskutečně se mi ulevilo, najednou jsem nebyla ta ustrašená vystresovaná žena. Dokázala jsem ukončit vztah,který pro mě nebyl přínosem (měla jsem přítele ) beze strachu, že zůstanu sama. No a co? Život je i tak krásnej. Začínám od nuly a je mi skvěle. Za to všechno, co mi změnilo život, vděčím Belindě.

Odpověď:

Když ten příběh vidím zpětně, udělala jsi obrovský kus práce se svým životem a hlavně, jsi vzala svou vůli do vlastních rukou, takže nyní bude probíhat Tvůj osud pouze na bázi Tvé režie. Gratuluji, je to skvělý výsledek Tvé práce, bez ohledu na souvislosti, které Tě ke mě přivedly. Já jsem byla pouze "bod zlomu". Hodně štěstí.

Moni Kovářová

Dobrý den, moc rády bych věděla, jak je možné, že někdo rozumí kartám , dá se to naučit? Jak to bylo konkrétně u Vás? Proč lidé nechodí raději k lékaři, k odborníkovi, ten by přece uměl pomoci sofistikovaně.

Odpověď: 

Dobrý den Moni, děkuji za dotaz. Nejraději bych odpověděla větou "jsou věci mezi nebem a zemí...", ale taková odpověď by byla laciná - i když pravdivá.
Ukážu na příkladu:
Smyšlená osoba má obrovské problémy v životě, nemůže spát, protože nad sebou pořád přemýšlí, ani jíst, protože se jí z jídla dělá špatně, manželství se jí hroutí kvůli nevěře, v práci se mu nedaří, takže se jeho život hroutí jako pověstný domeček z karet, ponořuje se stále do depresí, až se deprese stane jeho průvodcem téměř od rána do večera. Začíná mít pocit, že mu není pomoci a sám si nepomůže také. Pak má na výběr z několika možností:
a/ lékař, psychiatr
b/ nedělat nic a čekat
c/ léčitelka, kartářka
Pokud zvolí možnost a/ lékař, psychiatr, odevzdá svou vůli lékaři, vysvětlí mu jaké má potíže se spaním a s jídlem. Lékař mu pravděpodobně dá léky na spaní a pošle ho za specialistou na vyšetření žaludku, tam zjistí, že má reflux ze stresu, ten se léčí jinými léky a doporučí praktickému lékaři, aby ho poslal za psychiatrem či psychologem. Psycholog už je problému blíže, ale má své postupy a tak v několika hodinách sezení se snaží, aby si pacient uvědomil, jaké možné příčiny mají souvislost s jeho potížemi. Pacient se chvíli stydí mluvit o svých problémech, čímž jen zdržuje sám sebe a také specialistu, nakonec se ostych prolomí a dojdou spolu k meritu věci. Následně odborník předepíše léky na zklidnění, většinou se jedná o dlouhodobou medikaci léky tlumícími reakci organizmu na příčinu problému.
Najednou tady máme osobu, která bere minimálně 3 druhy léků, ale spí, nebolí ji žaludek a netrápí se. Odborník je spokojen, nic osobního se sice nevyřešilo, ale pomineme-li reakci těla na vedlejší účinky léků, viditelný výsledek léčení je skvělý, osoba je bez potíží, čili bez klinických příznaků. Co se ale děje uvnitř té osoby, by vydalo na několik dalších článků.
Možnost b/ nedělat NIC. Je to možnost, při které osoba takzvaně "na všechno hodí bobek", protože je jí všechno jedno, tady osoba nemusí vynaložit jakékoli úsilí, jen se nechá nést na řece dějů a snaží se nekřížit svou dráhu s žádnou entitou, která se s ní v té pomyslné řece života veze. Po čase se osobě uleví, z důvodů, že si nedělá stresy, takže může lépe jíst a už sice pozdě, ale přece nakonec usíná. Na nevěru už kašle, ať si partner dělá, co chce. Nic se nedělá, tudíž se ani nic neřeší a problém žije vlastním životem, protože jsme svou vůli předali NICOTĚ.
Poslední možnost je c/ léčitelka, kartářka. Osoba sem dobrovolně přijde za účelem poslední záchrany v zoufalé potřebě pomoci. Kartářka z karet odhalí příčinu problémů, odhalí tedy i příčinu nevěry partnera, blížící se zdravotní potíže, jaký vliv na problém má okolí, například tchyně, spolupracovníci, vše najednou dává smysl. Ušetřili jsme si spoustu času za dobu, kdy se osoba rozhoduje upřímně se svěřit s pravou příčinou problému, a můžeme se rovnou věnovat možnostem řešení. Pomocí hypnózy pomůžeme člověka posunout k jediné správné příležitosti - vzít svůj osud a hlavně svou vůli do vlastních rukou a krok za krokem postínáme chapadla problémů, které nás drží od možnosti žít a vlně dýchat. Prostě krok za krokem přetneme všechny příčiny problému. Osoba je spokojená, záhy ustanou bolesti žaludku, zase klidně spí a vše je jak má být.
A ke druhé části otázky mohu říct jen, že "jsou věci mezi nebem a zemí..." ostatně na tuto otázku již odpovídám zde: https://www.kartarkabelinda.cz/

Marek Zott

Belindo, jaký je Tvůj názor na problém Covidu 19, co si o tom všem myslíš|? Nechci být pesimista, ale něco se mi nezdá. Zajímá mě Tvůj názor na nová omezení.

Odpověď: 

Tohle je milý Marku zapeklitá otázka. Samozřejmě názor mám a sdělím Ti ho, jen nabádám čtenáře, aby k mému názoru přistupovali demokraticky. Nedávám žádné návody, pouze se zamýšlím a ptám se karet.
Vidíte, že doposud jsem se nikdy ke Covidu nevyjadřovala. Neměla jsem dostatek informací (a ani dnes je nemám). Mohu pouze "vařit z toho, co přečtu - ale ani toho není moc, o Covid se moc nezajímám. Intuitivně necítím žádnou hrozbu, tak jsem naprosto v klidu.
Virus Covid, který se v ČR zatím vyskytuje, není nijak agresivní, podle toho, jak se k lidem chová, je v celku přátelský - a buďme za to rádi. Je to takový větší brácha chřipky. A proto mě mrzí, když vidím, jak média zneužívají této situace a přivydělávají si na této době. Ovšem, když uvážím, v jaké době žijeme, ničemu se nedivím a vlastně s tímto počínáním počítám, čili pokud si od "hříchů" jakékoli celebrity v médiích běžně automaticky odečítám -60% od pravdivých faktů, dělám to i nyní v případě Covidu.
Je evidentní, že virus sám o sobě u nás nezabíjí a ani v jednom případě to ještě neudělal. Pouze, pokud napadne člověka, který má velmi oslabenou imunitu, tam se mu daří a také se zde přiživí. Pokud mohu věřit těm, co už infekci překonali, většina z nich měla příznaky běžné chřipky, jako únava, bolesti svalů, hlavy, k tomu se přidá horečka a někdy i ztížené dýchání. Lidé, kteří na začátku únavy poslechli tělo a odpočívali, většinou neměli příznaky téměř žádné. Únava zřejmě pochází z oslabené imunity, a tuto únavu vyvolá oslabená štítná žláza která se podílí obrovskou mírou na stavu naší imunity a jeden ze znaků oslabení této žlázy je, že vám začne být zima, když kýchnete - už zpozorněte - tady vidíte, že tělo se na začátku projevuje velmi přátelsky. Má v úmyslu Vám připomenout, že máte odpočívat a zůstat v teple. Pokud tak neučiníte, štítné
á žláza má nadosah energetického pole vstup do dýchacího ústrojí a krční mandle. Co jiného tedy lze očekávat, než že imunitní systém přitvrdí a pošle další, už vážné varování - bolest v krku, dále bolest hlavy, zánět horních cest dýchacích, horečka, tělo upozorňuje, že začíná bojovat. V této fázi už bývá odpočinek nutný, chřipku nyní už sice nezastavíte, ale může trvat také jenom několik hodin. Ale pokud okamžitě poslechnete imunitní systém a začnete odpočívat, můžete očekávat mírnější průběh tohoto boje.
No a poslední fáze, když přidáte strach z Covidu 19, zbavíte tělo osobní síly, kterou potřebuje k boji, pak z nedostatku léčivé energie (kterou důvěra v sebe jistě bohatě doplňuje) může nastat i nejvážnější fáze, kdy potřebujete pomoc odborníků - a skončíte ve výjimečném případě na dýchacím přístroji. Pokud jste v klidu a v teple, síla viru a naše síla jsou vyrovnané a pokud zůstaneme silní - i duchem, nemá proti nám chřipka šanci.
Z Těchto informací lze dovodit několik rad:
- pokud jsi unaven odpočiň si, zůstaň v teple
- doplň jód, zdravě se stravuj, aby mohly žlázy plnit svou funkci strážce imunity (postačí vitamín C a denně 2 dcl vlažné Vincentky na lačno, obsahuje jod, který prospívá štítné žláze)
- odpočinek
- žádný alkohol, odpočinek
- vynechat sport, odpočinek
- žádná práce, odpočinek
- a nemusíte se ničeho bát....
Myslím si také, že dlouhodobé nošení roušek je pro nás nebezpečné, stejně tak permanentní desinfikování rukou a prostoru kolem nás. Imunita potřebuje neustále posilovat, tak i činí, pokud jí klademe rozumné překážky (otužování, sport, kvalitní strava v rozumném množství).
Dám příklad - pokud tělo neposiluje, zeslábne a za chvíli Vás ani neunese. A podívejte se na člověka, který se dlouhodobě nehýbal - je to zoufalý pohled. Poslali by jste takového člověka do boje s čímkoli? Myslíte si, že má šanci zvítězit? Pokud nepřestaneme s "rouškováním" a "přehnanou desinfikací", stejně tak zoufalý pohled bude na naši imunitu. Oslábne a nebude schopná boje. Pak nastane pravé peklo, kdy už i celkem mírný vir může být pro nás velký soupeř a čím víc vir pocítí, že jsme slabí, tím víc může posílit v našem těle, energie se vždy snaží o vyrovnanost.

Odpovědět

Jana R.

Belindo, jsi úplně super!! Nikdy nepíšu recenze, ale sem musím. Už Ty sama mě uklidňuješ, a Tvá hypnóza je unikátní, vždycky se mi ohromě uleví a já Ti moc děkuju, jsem ráda, že Tě mám. Je mi zas báječně.

Odpověď:

Moc děkuji.... :)

Martin

Ahoj Belindo, já už fakt nevím, jak dál. Mám přítelkyni, dvořím se jí už rok, stále si se mnou ale hraje, flirtuje s každým mým kámošem, strašně mě to štve. Pořád jsem v práci, máme čas jen na večeře, nechce se mnou zatím bydlet, prej je ještě mladá, je jí 25, já myslím, že už nemá na co čekat,a já taky ne, potřebuju to konečně rozseknout, štve mě to a normálně už nežiju. Díky.

Odpověď: 

Ahoj Martine. Vím, jak se asi cítíš... Tvoji lásku vyjadřuješ jisté ženě, která možná není ta pravá, nebo ještě není na vztah připravená. Říkám si, proč ten mladý člověk potřebuje pronásledovat jedno srdce? A říkám si - proč je pro něj jediná? Z jakého důvodu? Láska není platidlo, něco, co dáváme a něco dostaneme. Láska může vzniknout jako třesk, v mžiku, jindy ji dobýváme. Mnohdy je opětovaná, jindy jen trápí, protože energeticky a psychicky partneři nejsou vyrovnaní, každý chce něco jiného a každý jde svou cestou. Polož si otázku, jak moc ti Tvoje dívka za tu námahu stojí. Ale nedívej se na ni růžovými brýlemi. Zamysli se nad tím, jak to nyní je, jak to vidíš, jak se chová, co říká, zda tě podporuje, chválí, je na Tebe pyšná, pomáhá Ti, bojí se o Tebe, hýčká si Tě, těší se na Tebe, hladí Tě, je ji s Tebou tak dobře, že chce být s Tebou pořád? Tak pak myslím, je o co stát. Ale odpověz si na to sám... A jestli máš potřebu, zavolej, popovídáme si u čaje o Tvé bolesti, které říkáš láska.... :)

Vránová A.

Dobrý večer, ráda bych objednala výklad po telefonu.

Odpověď: 

Postupujte podle instrukcí v sekci DRUHY VÝKLADU

23.05.2020 Bára T.

Velmi děkuji za pěkné odpoledne, hodně se mi ulevilo. Ta cesta za to stála. Ještě jednou Mnohokrát děkuji.

Odpověď: 

Rádo se stalo. Hlavně, že už jste klidnější.


Ivan Launa

Dobrý den, potřebuji s Vámi nutně mluvit, už nemůžu dál.

Odpověď: 

To nebude problém, cítím naléhavost, pište nebo volejte na telefon 777012001.

Odpovědět

Karel P.

Omlouvám se, ale potřebuji akutně mluvit o mém vztahu, myslím, že koním co se dá a nechci, aby to bylo ještě horší. Je mi 42 let, žiju s přítelkyní 3 roky a už vůbec nám to nefunguje, najednou si přestáváme rozumět, možná jsem na vině já. Chci to probrat se ženou, chci mít zpětnou vazbu od nezávislé osoby. Nevím si rady. Snad se to dá ještě zachránit. Děkuji.

Odpověď: napiš mi ...Více zde: https://kartarka-belinda.webnode.cz/diskuzni-forum/