Někteří lidé se zbytečně trápí.

20.06.2022

Někteří lidé se dlouhodobě, několik měsíců i let, trápí různými problémy, které oni sami definují jako zásadní problémy, které jim komplikují život, většinou ale nečiní nic směrem ke zmenšování nebo odstranění problému. Žádají o pomoc až v době, kdy jim například extrémně stoupne tlak, bolí je žaludek, nebo bolí různé části těla, mají problém s pohybem, s okolím, ve vztazích a situace jim komplikuje život natolik, že už neví, jak dál.

Rozhodně není dobré nechat problémy ovládat náš život a zdraví až do takové míry. Malé problémy většinou přerostou ve velké problémy a ty jsou pak sice také řešitelné, ale potřebují delší čas, kvůli míře poškození a spoustě návykových vzorců, které se velmi pevně drží svého hostitele. Na druhou stranu narůstající potíže donutí člověka se nad sebou konečně zamyslet, protože sebou přinášejí bolest a nesnesou odkladu.

Nenechte problémy přerůst vaši hlavu. Svěřte se a najděte řešení. Vše je jednodušší, než čekáte, když věci vezmete za ten správný konec. Moje zkušenost ukazuje, že my sami umíme s neobvyklou vytrvalostí stavět jeden pomyslný kámen na svá bedra za druhým, a nepřestaneme, dokud nás ta tíha nezlomí. Nekomplikujte si život a ulevte sobě, svému tělu i mysli dřív, než zažijete komplikace. A život bude najednou zase příjemný......