VAŠE ZDRAVÍ JE VÝSLEDEK OBCHODOVÁNÍ MEZI VAŠIM TĚLEM A DUŠÍ

13.07.2021

Můžete se vztekat, můžete si slibovat, můžete dělat cokoli, ale zdraví si nevydupete. Vaše zdraví je otázkou vyjednávací rozmluvy s vaším rozhodujícím vůdcem, což je vaše duše.

Mnoho lidí si pod pojmem duše neumí představit vůbec nic. Někteří připouští, že něco jako duše může existovat, neumí si to ale ani představit, ani vysvětlit, jak by to vlastně mohlo fungovat. Čím dál více lidí dnes ale začíná otevírat oči a ptá se logicky, co vlastně má na starosti v našem těle ta duše? Je to strážce? Soudce? Rádce? Někdo, kdo nás provází životem? Nebo někdo, kdo nás odvádí ze života? Duše je jednoduše toto všechno, ale ještě mnohem víc. Vaše duše je sídlem, řídícím centrem emocí, které ovládají celý Váš život, včetně fyzického těla.

Představte si duši jako éterický software, který vám byl seslán přesně v čas vašeho narození, prvního nádechu, přesně v čase přestřižení pupeční šňůry, která do té doby fungovala jako igelitový pásek v baterce, který musíte vytáhnout, aby baterka začala fungovat. Do doby přerušení spojení s matčiným tělem, bylo dítě funkčně absolutně závislé na matce. Jakmile ale došlo k přerušení pupeční šňůry, člověk se napojil éterickým kabelem na univerzum a přesně nyní, v tuto chvíli získal z universa úplný program, byl mu byl nahrán do duše. Došlo také k fluidnímu připojení k 7 čakrám a od čaker k jednotlivým orgánům, oběhovému systému, trávicímu systému, dýchacímu systému, svalovému systému a kostře.

Pokud chcete zachovat svému tělu fyzické zdraví, jste odkázáni na hovory s vaším tělem.