Existuje zajisté mnoho cest, ale jen ta pravá nebolí.

Jak to začalo

Karty jsem dostala jako dárek, když mi bylo 25 let - od Kamarádky Marcely. Od té doby se kartám aktivně věnuji a pomáhám i jiným nahlížet do budoucnosti. Slyšela jsem už mnoho předsudků ohledně karet, ale posuďte sami - mnoho znamení se nám na cestě životem nabízí a ukazuje nám cestu. O znameních říkáme, že by chom je měli následovat. Pro někoho ovšem nejsou ničím. A tak je to i s kartami - jsou to znamení, které můžete shlédnout a zamyslet se nad nimi, nebo vás tato znamení nechávají v klidu. A nejedná se o nic okultního, nadpřirozeného, nevhodného či zvráceného. Jednoduše si vyložíme Vaše znamení, které se vám při výkladu odhalí s pomocí karet, které jsou k tomuto účelu ideální.

Takže, pokud potřebujete poradit s budoucností, nebo máte naléhavou otázku, karty vám pomůžou nahlédnout za oponu a ukáží Vám svá znamení.

Ráda pomohu všem, kteří se dostali do komplikované životní situace a netuší, která z cest je přivede zpět do harmonie. Jestliže hledáte odpovědi na důležité životní otázky a pokud dočasně nejste schopni vidět řešení, najdeme spolu východisko - získáte osud znovu do svých rukou.

Karty vydávají svědectví jako médium, které je spojeno s energií člověka, na kterého se soustředíte. Řeč karet mluví v náznacích, jakýchsi šifrách, které umí dobrá kartářka rozšifrovat  přeložit do srozumitelného příběhu (výkladu).

Během krátké doby budete mít jasno, jak situaci řešit, odhalíte spolu svět takový, který je pro vás zatím skrytý, buďte na to připravení. Pokud se po výkladu budete cítit klidně a spokojeně, potom jsem odvedla dobrou práci. Karty někdy odhalí i nepříjemné zákulisí vašeho života (nevěru, nepřátele, intriky, nemoci) ale nebojte, poskytnou vždy i řešení.