Jak to začalo

Něco málo k mé historii 

Můj příběh není ničím zajímavý, nebrala jsem drogy, nebyla jsem ani zneužívaná, ani alkoholička, ani v žádné jiné situaci, kdy bych se vnímala jako oběť. Měla jsem několik vztahů, dvě děti a žila jsem svobodný život živnostnice, která se roky nechávala najímat na práci manažerky obchodu v různých korporátech, narozdíl od jiných kartářek, které začaly vydělávat peníze až po té, co je osvítilo "vidění vhledů", já jsem vydělávala celý život. A možná i právě proto, mě sliby kartářek a čarodějnic, které vás očarují a zázrakem začne křivka vašich financí stoupat nahoru, nechávají ve vlahém úsměvu. Zvláště v kontextu, kdy jsem přesvědčená, že peníze, přesto, že v žádném případě nejsou zlo, tak bohužel nemají ani schopnost udělat někoho šťastným - alespoň ne dlouhodobě. Řeknu to na rovinu, peníze mi nikdy nic neříkaly a bylo pro mě jedno, zda stojí zákusek 10 nebo 100 kč. Hodnota peněz je velmi pofiderní. Můžete žít jako chudák i s platem 150 tisíc měsíčně.

Karty jsem dostala jako dárek, když mi bylo 25 let - od Kamarádky Marcely, kterou považuji za Anděla, protože existuje nespočet důkazů, až zázračných o tom, že opravdu Anděl je. Od té doby se kartám aktivně věnuji a zdokonaluji svoje dovednosti. Pokud potřebujete poradit s budoucností, nebo máte naléhavou otázku, karty vám pomůžou nahlédnout za oponu.

Ráda pomohu všem, kteří se dostali do komplikované životní situace a netuší, která z cest je přivede zpět do harmonie. Jestliže hledáte odpovědi na důležité životní otázky a pokud dočasně nejste schopni vidět řešení, najdeme spolu východisko - získáte osud znovu do svých rukou.

Karty mají jinou řeč než lidé, nemluví řečí tohoto světa. Vydávají svědectví jako médium. Řeč karet mluví v náznacích, jakýchsi šifrách, které umí dobrá kartářka rozšifrovat na segmenty, které pak poskládá do obrazu a přeloží do srozumitelného jazyka.

Během krátké doby budete mít jasno, jak situaci řešit, odhalíme spolu svět takový, jak ho možná neznáte, buďte na to připravení. Pokud se po výkladu budete cítit klidně a spokojeně, potom jsem odvedla dobrou práci. Karty někdy Bohu-žel či Bohu-dík odhalí i nepříjemné zákulisí vašeho života (nevěru, nepřátele, intriky, nemoci) ale nebojte, poskytnou i řešení.

Používám stále stejné karty už 25 let, souzníme spolu a proto je výklad velmi přesný.

Upozornění:

Objednávky výkladu je možné učinit po telefonu, emailem nebo přes objednávkový formulář. Všechny cesty spojení najdete v kontaktech.

Osobní návštěvy můžeme dohodnout i u Vás doma nebo v kanceláři, například s nemocnými, nebo časově zaneprázdněnými.